Lifehack

Mam dla was dzisiaj lifehacka. To znaczy, wiecie, taką wskazówkę, dzięki której możesz oszukać przeznaczenie, i mieć łatwiejsze życie. Dużo łatwiejsze życie.

Nie podejmuj ważnych decyzji po pierwszej w nocy. Wątpię, czy cokolwiek dobrego wypłynęło po pierwszej w nocy. Najlepiej śpij po pierwszej w nocy.

Skończyły mi się moje tabletki nasenne, jakieś dwa tygodnie temu, i niestety, widzę po sobie, że niewysypianie się bardzo źle na mnie wpływa. Dobrą decyzją, którą warto podjąć po pierwszej w nocy, jest spanie. Ja dziś, cóż, o pierwszej dopiero kończyłem pracę, a następną zmianę zaczynałem o dziewiątej rano. Nie śpię w ogóle.

Wiem, że za kilka godzin będę czuł się znacznie gorzej, niż czuję się w tej chwili. A czuję się bardzo źle, przepraszam, że tak intymnie.

Lifehack: śpij. Śpij, możesz to wszystko przespać. To, czym martwisz się o trzeciej, czwartej nad ranem… nie lepiej być po prostu nieprzytomnym? Śpij, rano wszystko wyda się lepsze — za oknem wstaje właśnie świt, obrzydliwie jasny — rano zajmiesz się pracą, nauką, życiem dziennym. Obowiązki świetnie rozpraszają od tego, co zaprząta Twoje myśli późną nocą.

Lifehack: odpoczywaj. Jesteś zmęczona, zmęczony. Potrzebujesz tego, potrzebujesz odpoczynku. Więcej, zasługujesz na to! Zasługujesz na to, żeby się nie przejmować, tak po prostu. Żeby czuć spokój.

Niestety, nie jest łatwo zasnąć. Odpocząć, odpuścić. Może wy macie na to jakiś łatwy sposób?

2 myśli na temat “Lifehack

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s