rozmowy przy malowaniu ściany

Czy kiedyś roboty będą malowały za nas ściany? To bardzo krótkowzroczny sposób spojrzenia na sprawę, trochę jak przewidywania z początku dwudziestego wieku na temat naszej współczesności. Wiecie, balony, balony, ale wszyscy w sukniach.

Roboty nie będą nam malowały ścian, nie będzie ścian. Tak czy inaczej malarze stracą prace.

Sąsiadkę z gdzieś z dołu chyba opętały demony, tak się wydziera. Widocznie jeszcze mi nie dane zaznać spokoju i ciszy. Wszechświat lubi mnie dręczyć? Kiedy piszę te słowa jest 22:12 a tam impreza dalej się rozkręca.

Malowanie idzie zgodnie z planem, jutro skończę pokój – została jedna ściana i detale u dołu. Pojutrze położymy panele. Mi się podobają takie udające różnokolorowe klepki, ale domyślam się, że padnie na klasyczne.

Bardzo lubię swój widok z okna nocą. Oczywiście, są tysiące lepszych widoków nocą, które mogę sobie wyobrażać, i właściwie część z nich chciałbym zrealizować, ale ten też jest spoko.

nic nie widać
nic nie widać

W wannie nie potrafię sobie przypomnieć, na jakim filmie ktoś wystawił nogę tak, że strumień wody spływał po dużym palcu. Robię tak samo. Czy to nie było w jakimś horrorze?

O Lifestyle

Czytałem ostatnio trochę blogów, tych takich dużych, i tych mówiących o blogowaniu, na tych blogach. Być może ci ludzie mają racje, a i część rad biorę sobie do serca – minimalizm chociażby, wyraźną czcionkę. Ale nie lubię ogólnego potępienia w branży dla blogów pamiętniczkowych.

Nie pisz bloga o sobie, skup się na jakimś temacie na którym się znasz, nie jesteś celebrytą, nikt nie bedzie czytał dla tego kim jesteś.

Nie jestem. Nie jestem, ale lubię pisać czasem tak, jak tutaj, o tym co robiłem. Niech nikt nie czyta.

Oczywiście, jeśli chcecie, możecie odebrać tą nocię jako dyktująca styl zdzierania tapet i malowania pokojów. Bo Lifestyle to wcale nie pamiętnikarstwo.

Na swoim tumblerze założyłem dziennik gifowy. Tumblr pozwala łatwo i przyjemnie robić gify, i ja robię takie z sobą, codziennie, po miesiącu może – a może dopiero po roku – złożę z nich filmik.

Jedna myśl na temat “rozmowy przy malowaniu ściany

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s