Co Polsat lokuje w „got to dance: tylko taniec”?

Jestem wielkim fanem audycji zawierających lokowanie produktu, zawsze wypatruję, co to takiego. Przy oglądaniu nowego talent-show polsatu również pojawia się informacja, o rzeczonym logowaniu, więc wypatruję oczy, czy będą pić cisowiankę, czy może gotować z kucharkiem. Nic z tych rzeczy. Nawet produktów sony nie reklamują.

szał

Czego nie reklamują? Na pewno nie decyzyjności. Nabranie uczestników (najpierw wszyscy czerwone, a później haha, zielone), może jeszcze przejść, ale zmienianie decyzji z nie, na tak, gdy to decydujące? No, niepoważne. Wszyscy się zgadzają z Mazurówną. Może troszkę asertywności…

I ta łazawość, te historie. Niech już będzie fun, jeśli ma być, ale po co ta drama. Materiał filmowy opowiadający o tym, jak ktoś zaczął tańczyć? Ależ proszę bardzo. Ale 90% (nie, nie liczyłem, w sumie mógłbym) przypadków to płaczliwe użalanie się nad sobą. No, i nawet nie ogranicza się to do uczestników. Może to i się sprzedaje, ale na pewno nie w takiej ilości. Jakieś umęczenie lokują najwyraźniej, i krzywdę ludzką.

ja, kiedy ktoś znów zaczyna mówić o sobie
ja, kiedy ktoś znów zaczyna opowiadać historie swojego życia zamiast tańczyć

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s